Промо система

Ми зібрали 53 запитань та відповідей на даній сторінці

Для оформлення замовлення виберіть країну, кількість та термін дії проксі, авторизуйтесь на сайті зручним для вас способом та здійсніть оплату замовлення. Протягом деякого часу ви отримаєте проксі, порт та спосіб авторизації socks, відповідно до вашого вибору.

Stableproxy.com спеціалізується на продажу SOCKS5, це проксі які ймовірно були у використанні, але у минулого власника закінчився термін оренди і тепер власник ви! Для перевірки гео вашого ip ми рекомендуємо сервіс ipinfo.io . У вкладках місто/регіон та вказано ГЕО вашого IP, також нижче ви можете простежити минулого власника у вкладці домен/ім'я.

Ми приймаємо оплату за допомогою MasterCard, VISA, Privat24, BUSD / USDT, Binance Pay

Так! після реєстрації ви отримаєте 10шт. на короткий термін для тесту, також у нас є повернення коштів протягом 24 годин з моменту видачі IP.

Так, обмеження відображені в умовах користувальницької угоди, з якими Ви зобов'язані ознайомитися і прийняти перед здійсненням покупки.

Ми завжди намагаємося зробити більш ширший спектр вибору IP адрес. Ваші адреси не змінюватимуться під час їх використання, за винятком заміни на запит.

Звичайно, Ви можете використовувати наші проксі для будь-яких соц.мереж, робота з якими не порушує умови угоди користувача нашого сайту.

Ми здійснюємо повернення коштів протягом перших 24 годин з моменту покупки або ж за рішенням помічника stableproxy.com.

Заміна можлива лише при продовженні підписки, для цього вам знадобиться перед оплатою звернутися до помічника.

Час видачі лише кілька хвилин після здійснення оплати. IP-адреси після видачі доступні в особистому кабінеті.

Ні, але варто пам'ятати, що порушення умов користувальницької угоди нашого сайту тягне за собою відключення проксі та неможливість повернення коштів.

Наш сервіс надає 2 типи проксі shared / individual останні є індивідуальними.

Ні.

Курси валют у нас оновлюються щодня о 00:00 за київським часом. На даний момент курси валют: USD-EUR = 0.93 (5 місяців тому), USD-UAH = 39.7 (4 місяці тому), USD-USD = 1 (1 рік тому), USD-GBP = 0.81 (5 місяців тому) Ми беремо курси валют із таких ресурсів як: https://exchangerate.host/, https://www.binance.com/en

Так звичайно. Для цього необхідно авторизуватися в особистому кабінеті, вибрати необхідні для продовження проксі, термін та спосіб оплати. Після підтвердження оплати термін закінчення проксі буде автоматично оновлено.

Заміна проксі можлива в перші 24 години або після закінчення дії старих.

Ні, можливе продовження всіх проксі при повторній оплаті.

Це можливо. При продовженні необхідно обрати новий термін оренди та зробити оплату.

На жаль, ні, але ми можемо підібрати максимально схожі проксі

Проксі - це свого роду каталізатор зв'язку між вашим комп'ютером та інтернет-ресурсами, до яких ви звертаєтесь (веб-сайти, FTP-архіви тощо). Якщо у Вашій країні чомусь заблокований сайт, за допомогою IP адреси іншої країни - можна отримати до нього доступ.

Ми надаємо лише статичні HTTP/SOCKS5 проксі. Це означає, що він буде незмінним протягом усього періоду використання.

На жаль, «чистих» проксі не існує з 2015-го року, оскільки Американський реєстр інтернет-номерів оголосив, що адреси формату IPv4 офіційно закінчилися. Тим не менш, ми працюємо з найкращими і надійними провайдерами і маємо лише якісні адреси. Ми дуже скрупульозно контролюємо кожен діапазон IP-адрес.

Так, але варто пам'ятати, що для оптимальної роботи проксі варто використовувати не більше трьох одночасних підключень.

Так, звичайно, Ви можете налаштувати проксі практично у будь-якому браузері.

Ми надаємо авторизацію за логіном/паролем, а так само авторизація за акаунтом Гугл.

Для перевірки необхідно використовувати чекери, такі як 2ip.ru або whoer.net.

За наявності у користувача швидкості Інтернету 100 Мбіт/сек, ця швидкість з проксі становитиме >30 Мбіт/сек. Також слід пам'ятати, що швидкість і пінг на пряму залежить від сервера/ресурсу до якого звертається IP адреса.

Ні, наші проксі працюють з будь-яким програмним забезпеченням, що підходить для цього. Найпростіше налаштування проксі – у браузері.

Так, всі наші проксі анонімні .

Повністю анонімні проксі, які ми надаємо, неможливо відстежити.

Ваші адреси не змінюватимуться під час їх використання, за винятком заміни на запит.

Якщо проксі перестав працювати необхідно зв'язатися з нашою підтримкою для з'ясування обставин.

Така нагода є. У нашому особистому кабінеті передбачені найпопулярніші формати розвантаження IP для вашої зручності.

Реферальна система це одна з win/win функцій нашого сайту, запрошуючи друзів, ви отримуєте % від суми куплених ними товарів (протягом 24 годин, без урахування повернень), а ваш реферал 5% знижки назавжди на будь-який товар у магазині!

Stableproxy.com - працює у форматі WIN - WIN strategy, якщо ви можете запропонувати щось, що ми визнаємо для нас цікавим, то умови реферальної системи можуть бути змінені індивідуально під вас!

Для того щоб ваш реферал зачевся саме вам, вам потрібно запросити його за спеціальним посиланням, яке знаходиться (Панель управління -> Реферальна система).

На жаль нi.

На жаль немає.

Ні, ліміту рефералів поки що не існує.

Виведення коштів доступне, коли сума ваших бонусів вище 10$, для виведення на карту зверніться до сапорту. Або витратите бонуси у магазині!

Ви можете перевірити які на даний момент проводяться акції на сторінці, а також активовані промокоди у своєму профілі.

Промокод — унікальний буквено-цифровий код, який може бути використаний для отримання різноманітних активностей у вигляді: зниження кінцевої ціни продукту, разові поповнення рахунку, безкоштовне подовження пакетів, та інші акційні бонуси.

На сайті stableproxy.com існує система постійних і разових акцій, за належне виконання умов цих акцій, користувач може отримати буквено-цифровий код (посилання) яке активує певну бонусну систему зазначену в акції.

В умовах акції описані сроки та умови акції ви можете їх перевірити на сторінці.

Щоб дізнатись чи є данний промокод не скінченним перейдіть та подивіться срок в своєму профілі своєму профілі.

Працюючи з нашими проксі, Ви можете не турбуватися про свою безпеку в Інтернеті.

Хоча проксі не є повноцінними антивірусними програмними пакетами, приватні проксі можуть допомогти комп'ютерним брандмауерам та багатьом іншим. Однак ви повинні розуміти, що ви як і раніше схильні до шкідливих програм, хакерських атак і т. д., якщо недбало використовуєте проксі-сервери.

Проксі мають багато різних застосувань, включаючи можливість віддаленої роботи; налаштування системи підтримки користувачів, які знаходяться за межами певної мережі; захист мереж та інтернет-користувачів від шкідливого контенту; потоковий онлайн-контент з-за меж країни та багато іншого.

Важливо розуміти, що використання проксі на 100% не забезпечить вас. Блокування адреси часто відбувається через формат використання проксі. Щоб уникнути непорозуміння, перед покупкою ознайомтеся з нашими умовами продажу проксі. Наші умови унеможливлюють покупку проксі під брут, спам, кардинг тощо.

Необхідно дотримуватися існуючих обмежень ресурсу, під який беруться проксі. Наприклад, у соціальних мережах, якщо максимальна кількість інвайтів 50, то не потрібно намагатися робити більше. У такому разі придбайте ту кількість проксі, яка потрібна для вашого обсягу роботи.

Так, в налаштуваннях вашого проксі є розділ з додаванням довірених IP.

Так, якщо ви бажаєте змінити свій поточний пароль, зверніться до нашої служби підтримки.

Звичайно, якщо у програмі передбачена робота з проксі, то вони будуть працювати із даною програмою