Керівництво з налаштування FoxyProxy без зайвих зусиль

Налаштуйте FoxyProxy легко: наше зручне керівництво допоможе налаштувати проксі без зусиль. Отримайте доступ до інтернету анонімно та безпечно.

1085

20 серпня 2023

Про FoxyProxy

У світі браузерів, що постійно розвивається, де швидкість і безпека досягли значних успіхів, легко не помітити стагнацію деяких інструментів, таких як вкладки та закладки. Однак зрадійте, оскільки у сфері розширень для браузерів з'явився новий чемпіон - FoxyProxy.

За допомогою FoxyProxy проксі-сервери стають невід'ємною частиною браузера, відкриваючи світ недосяжних раніше можливостей. Розкрийте міць FoxyProxy і відкрийте для себе новий рівень інновацій, корисності та самореалізації для ентузіастів програмного забезпечення серед нас.

Відкрийте для себе можливості FoxyProxy в Google Chrome:

У той час як Firefox надає вбудовані можливості налаштування проксі-сервера, Google Chrome використовує інший підхід, направляючи користувачів до налаштувань системного рівня, опускаючи основні функції налаштування проксі. На перший погляд, це може здатися упущенням, але, можливо, це розумна співпраця між Chrome і FoxyProxy? Настав час розкрити весь потенціал FoxyProxy і налаштувати це чудове розширення в Chrome. Оцініть новий рівень керування проксі-серверами та візьміть контроль над своїм браузингом у свої руки, як ніколи раніше.

 1. Клацніть на значку розширення і виберіть "Параметри"
  Керівництво з налаштування FoxyProxy без зайвих зусиль
 2. Натисніть кнопку "Add New Proxy" і виберіть "Manual Proxy Configuration".
  Керівництво з налаштування FoxyProxy без зайвих зусиль
  Керівництво з налаштування FoxyProxy без зайвих зусиль
 3. Заповніть налаштування проксі-сервера, спираючись на дані у вашій панелі управління
  Керівництво з налаштування FoxyProxy без зайвих зусиль
 4. Збережіть профіль проксі-сервера, натиснувши на кнопку "Зберегти". Щоб увімкнути проксі-сервер, відкрийте значок розширення FoxyProxy і виберіть з випадаючого меню потрібний профіль проксі-сервера.
  Керівництво з налаштування FoxyProxy без зайвих зусиль

Тепер ви готові скористатися перевагами використання проксі-серверів за допомогою FoxyProxy.

Розкрийте його можливості в Mozilla Firefox

На відміну від Chrome, Mozilla Firefox надає своїм користувачам вбудовані можливості налаштування проксі та розширені можливості автоматизації. Але не варто боятися, оскільки налаштування FoxyProxy в Firefox так само просте, як і в Chrome. Оцініть весь потенціал FoxyProxy і виконайте наступні прості кроки для початку роботи. Відкрийте для себе світ безперешкодного керування проксі-серверами та їх налаштування, як ніколи раніше.

 1. Встановіть розширення FoxyProxy і відкрийте його меню, клацнувши на значку. Для продовження роботи виберіть пункт "Параметри".
 2. У вікні "Параметри" натисніть на кнопку "Додати" зліва, щоб відкрити налаштування проксі.
 3. Введіть необхідні дані проксі-сервера та інформацію про свій обліковий запис.
  Для використання проксі-серверів Stableproxy введіть ім'я користувача Stableproxy і пароль. Переконайтеся, що ви використовуєте ті самі облікові дані, що й під час створення нового субкористувача на панелі Stableproxy. Якщо IP-адреси занесені до білого списку, введення облікових даних не потрібне.
 4. Після збереження налаштувань клацніть на значку розширення FoxyProxy і виберіть з меню, що випадає, потрібний профіль проксі.

За допомогою FoxyProxy ви зможете насолоджуватися безперебійною роботою в браузері і з легкістю використовувати можливості керування проксі-серверами в Mozilla Firefox.