Розкрийте весь потенціал вашого iPhone за допомогою налаштування проксі-серверів Shadowrocket

21/08/2023327

Що таке Shadowrocket?

Shadowrocket - це багатофункціональний додаток для iOS, який дає вам змогу контролювати роботу в Інтернеті. Він діє як потужний проксі-інструмент, що дозволяє налаштовувати та керувати проксі-з'єднаннями на вашому iPhone. За допомогою Shadowrocket ви можете підвищити рівень конфіденційності, отримати доступ до контенту з обмеженим доступом, а також насолоджуватися швидшим і безпечнішим інтернет-з'єднанням. Незалежно від того, чи ви звичайний користувач, чи просунутий ентузіаст проксі, Shadowrocket надає зручний інтерфейс для налаштування та оптимізації ваших налаштувань проксі.

Доступ до Shadowrocket

Shadowrocket розроблено виключно для пристроїв на iOS, що робить його недоступним для Mac або Windows. Ви можете легко придбати Shadowrocket, зайшовши в App Store на своєму пристрої iOS. Знайшовши програму, завантажте та встановіть її, і ви зможете використовувати всі можливості Shadowrocket для своїх потреб в Інтернеті.

Налаштування Shadowrocket за допомогою проксі-серверів

  1. Додавання сервера: Щоб почати використовувати проксі-сервери з Shadowrocket, відкрийте програму Shadowrocket і виберіть "Додати сервер".
  2. У наступному вікні натисніть на "Тип". Виберіть "HTTP" і поверніться на попередній екран.
  3. Заповніть налаштування проксі на основі даних у вашій панелі керування

  4. Активуйте проксі: Після того, як ви заповнили дані про проксі, ви можете активувати проксі, переключивши перемикач під "Не підключено".

Якщо ви вперше використовуєте Shadowrocket, ви можете отримати запит iOS про додавання Shadowrocket до ваших VPN-конфігурацій і встановлення VPN-профілю. Натисніть "Додати", а потім "ОК". Вам потрібно буде ввести пароль вашого iPhone для підтвердження.

           

Все готово! Тепер перемикач у верхній частині програми повинен бути активований, що вказує на те, що ваш проксі увімкнено.