Посібник з використання мобільних проксі-серверів

Використання мобільних проксі-серверів

Мобільні проксі-сервери Stableproxy виділяються як винятковий вибір для безблокового скрапінгу, і на це є причина. Працюючи на реальних мобільних пристроях, підключених до стільникових мереж і оснащених автоматичною ротацією, наші мобільні проксі-сервери легко впораються навіть з найскладнішими проектами зі скрапінгу.

Цей посібник охоплює як основи, так і складні моменти. Дочитайте до кінця, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати для успішного старту.

Що ви отримаєте з мобільними проксі-серверами Stableproxy

 • Етичні джерела проксі - наш процес отримання проксі відповідає суворим правилам етики та прозорості, і ми застосовуємо ті ж стандарти до наших постачальників проксі. 
 • Першокласна продуктивність - наша команда експертів постійно контролює продуктивність проксі-серверів, щоб забезпечити найкращий на ринку середній час відгуку в 1,1 секунди і середній час безвідмовної роботи 99,9%. Натисніть тут, щоб побачити, як показники продуктивності порівнюються з іншими провайдерами.
 • Інформаційна панель - переглядайте статистику використання, створюйте користувачів, керуйте своїм обліковим записом і підпискою в одному місці.
 • Онлайн-підтримка 24/7 - отримуйте професійну допомогу, коли вона вам потрібна. 

Технічні особливості

 • Розширений таргетинг - мобільні проксі від Stableproxy дозволяють таргетинг за країною та ASN без будь-яких додаткових платежів.
 • Автоматична ротація проксі - забудьте про IP-бани з автоматичною ротацією проксі, яка призначає нову IP-адресу при кожному запиті.
 • Сценарні сесії - використовуйте зчіпні сесії, щоб використовувати один і той самий проксі протягом 10 хвилин, або встановіть свій власний часовий інтервал і використовуйте його до 30 хвилин.
 • Необмежена кількість одночасних сеансів - створюйте стільки сеансів, скільки вам потрібно для масштабування операцій веб-скрепінгу.
 • Кілька підтримуваних протоколів - вибирайте HTTP або повністю зашифрований протокол HTTPS відповідно до ваших потреб.
 • Кілька бездротових стандартів - наш пул мобільних проксі включає проксі з мобільними мережами 3G і 4G. Зверніть увагу, що з'єднання є динамічним, тому ми не можемо гарантувати тип бездротового стандарту, який ви отримаєте.
 • Публічний API - легко керуйте користувачами ваших мобільних проксі за допомогою протоколу Open API. Перегляньте нашу документацію, щоб дізнатися більше.

Інформація про покупку та підписку

Нижче ви знайдете все, що вам потрібно знати про тарифні плани для мобільних проксі-серверів.

За гігабайт трафіку

Ви платите тільки коли використовуєте 1 ГБ трафіку, тобто гроші знімаються, коли ви використовуєте гігабайт, і вони є на балансі. ІР змінюється раз на 10-15 секунд.

За модем

В оренду ви отримуете виділений модем і самі можете змінювати ваш IP коли вам завгодно.

Самообслуговування

Функція самообслуговування (швидке оформлення замовлення) доступна для тарифних планів "Сплачуйте по мірі використання" та "Звичайний мобільний проксі". Перейдіть на нашу інформаційну панель і зареєструйте обліковий запис, щоб увімкнути ці опції.

Щоб підписатися на будь-який з наших тарифних планів, вам потрібно буде спочатку пройти процедуру перевірки KYC і створити свого першого користувача (див. інструкцію зі створення користувача нижче).

Щодо інших тарифних планів, зверніться до нашої служби підтримки або замовте демо-дзвінок у відділі продажів. Наша команда надасть вам ретельні рекомендації протягом усього процесу, гарантуючи, що жодне питання не залишиться без відповіді.

Використання мобільних проксі-серверів

Єдиний запис та параметри зворотного з'єднання
Наші мобільні проксі-сервери мають IP-адреси, призначені користувачам мобільними операторами. Ці IP-адреси підключаються до проксі-мережі через мобільні пристрої по всьому світу на рівні країни.

Єдиний запис зворотного з'єднання забезпечує зручний спосіб підключення з певними налаштуваннями. Однак, якщо вам потрібна ще більша гнучкість у використанні нашої глобальної інфраструктури, ви можете використовувати інші методи підключення. Дивіться наступний розділ, щоб дізнатися більше.

Підключіться через єдиний вхід для зворотного з'єднання, використовуючи цей проксі-порт:

'de-1.stableproxy.com:11001'

Керування сесіями

 1. Функція керування сеансами дозволяє використовувати той самий проксі-сервер для наступних запитів. Давайте розглянемо, як це працює:
 2. Параметр sessid дозволяє зберігати ту саму IP-адресу проксі-сервера для всіх наступних запитів;
 3. Наша система буде зберігати ту саму IP-адресу, пов'язану з вашим ідентифікатором сеансу, до тих пір, поки є якась активність;
 4. За замовчуванням час сесії становить 10 хвилин. Після цього IP автоматично змінюється на новий;
 5. Коли ви припините надсилати запити або IP-адреса перестане бути доступною, система призначить новий IP через 60 секунд;
 6. Параметр sesstime дозволяє встановити власний час сесії до 30 хвилин. Якщо ви використовуєте параметр часу сесії, сесія не закінчується після 60 секунд бездіяльності.

Коди відповідей

400 Bad Request

Проксі-сервер може повернути цей код помилки, якщо в запиті не вказано хост, до якого можна підключитися, або якщо при розборі HTTP-запиту виникла типова помилка. Переконайтеся, що ви правильно сформували запит, включивши в нього URL-адресу, і повторіть спробу.

407 Proxy Authentication Required

У запиті відсутня інформація про проксі-автентифікацію, або ім'я користувача чи пароль невірні. Додайте до запиту заголовок Proxy-Authorization, переконайтеся, що ім'я користувача та пароль сформовано правильно, і повторіть спробу.

500 Internal Server Error

Проксі-сервер зіткнувся з внутрішньою помилкою. Повторіть запит пізніше.

502 Bad Gateway

Проксі-сервер отримав невірну відповідь від висхідного сервера. Повторіть запит.
Код відповіді 502 означає, що IP-адреса, призначена вашому ідентифікатору сеансу, більше недоступна. Якщо ви зіткнулися з цією помилкою, є два способи обійти її. Перший - почекати одну хвилину, поки система автоматично призначить нову IP-адресу вашому ідентифікатору сесії. Інший спосіб - перейти на новий ідентифікатор сеансу (тобто змінити параметр sessid) - таким чином, ви отримаєте нову IP-адресу.

522 Timeout

Проксі-сервер не отримав відповідь від висхідного сервера вчасно. Повторіть запит.

525 No Exit Found

Нестандартний код статусу HTTP - це означає, що проксі не зміг знайти вузол виходу, який задовольняє запит. Змініть параметри фільтрації запитів або повторіть спробу пізніше.

Інтеграції

Ми також задокументували деякі інтеграції з популярними сторонніми інструментами:

Інформаційна панель Stableproxy для мобільних проксі

Інформаційна панель Stableproxy - це центральний вузол, де ви можете керувати послугами Stableproxy. Що стосується мобільних проксі-серверів, інформаційна панель дозволяє переглядати статистику використання, створювати користувачів і керувати ними, а також контролювати підписки.

Висновок

Сподіваємося, цей короткий посібник допоможе вам стати на правильний шлях використання наших мобільних проксі-серверів. Якщо у вас залишилися питання, на які ви не знайшли відповіді, рекомендуємо прочитати нашу документацію, де ми детально описали всю необхідну інформацію. Хоча, індивідуальні ситуації відрізняються від випадку до випадку, тому не соромтеся звертатися до нашої онлайн підтримки.